Opony to jedyna część w samochodzie, która bezpośrednio styka się z podłożem. Stąd tak ważne jest, by odpowiednio je dobrać. Warto stawiać na artykuły uznanych producentów. Nokian Tyres to marka popularna na całym świecie. Opony Nokian umożliwiają bezpieczną, a zarazem wygodną jazdę zarówno w miejscach, gdzie panuje chłodniejszy klimat, jak i w okolicach, gdzie temperatury są przeważnie wysokie. Fiński producent jest szczególnie ceniony w krajach alpejskich, jak i środkowo-wschodniej Europy. Opony Nokian idealnie sprawdzają się na szlaki położone z dala od miejskich terenów. Jazda w tak trudnych warunkach jest możliwa tylko wtedy, jeśli ogumienie w samochodzie jest naprawdę wysokiej klasy. Opony, które proponujemy są solidne i trwałe. Produkt sprawdza się zarówno na śniegu, jak i lodzie. Z powodzeniem może być stosowany w tradycyjnych autach osobowych, jak również w pojazdach z napędem na cztery koła. Choć marka Nokian słynie przede wszystkim z opon przystosowanych do trudnych, zimowych warunków, to produkuje także solidne ogumienie wielosezonowe oraz letnie. Tym samym opony tej firmy są chętnie wybierane przez konsumentów

Jesteśmy oficjalnym partnerem marki Nokian. W naszym asortymencie znajdują się różnego typu opony, które mają odmienne parametry, rzeźbę bieżnika. Są także inne pod względem indeksu prędkości. Niezależnie, czy potrzebujesz opon do samochodu osobowego, z napędem na obie osie, dostawczego albo busa – możesz być pewien, że znajdziesz idealny produkt dla siebie. Opony Nokian to klasa sama w sobie. Sprawdzają się w każdych warunkach. Mają doskonałe właściwości jezdne, niskie opory toczenia, krótką drogę hamowania, a także odporność na ścieranie. To produkt dla wymagających użytkowników, którzy chcą, by prowadzenie auta było komfortowe w każdych warunkach pogodowych. Ta fińska marka gwarantuje znacznie większe bezpieczeństwo w różnych sytuacjach. Jeśli chcesz, zapewnić sobie i swoim bliskim udaną podróż, bez względu na nawierzchnię na drodze, postaw na nasze opony.

Pełnia zadowolenia z opon Nokian Tyres:

Jeśli zakupią Państwo opony w naszym sklepie otrzymają Państwo specjalną gwarancję:

Jeżeli Klient z jakichkolwiek powodów będzie niezadowolony z nowego kompletu gumienia Nokian Tyres, może wymienić je na inny zestaw opon.

Co zrobić jeśli opony nie spełniły moich oczekiwań?

1 Przekaż swój komplet opon do sprzedawcy. Program Nokian Tyres DSI Satisfaction dotyczy wyłącznie kompletu czterech opon o tym samym modelu zakupionych i zamontowanych jednocześnie na jednym pojeździe.

2 Wybierz inny komplet opon. Program satysfakcji z opon Nokian Tyres dotyczy wyłącznie kompletu czterech opon o tym samym modelu zakupionych i zamontowanych jednocześnie na jednym pojeździe.

3 Wypełnij formularz zwrotu razem ze sprzedawcą opon. Kupujący zobowiązany jest do wypełnienia formularza zwrotu opon w ramach programu Nokian Tyres DSI Satisfaction.

Nokian Tyres DSI Satisfaction:

warunki i ograniczenia

  1. Ważność

Zwrot opon musi nastąpić do 14 dni od daty zakupu opon. Wymagany jest oryginalny dowód zakupu opon (paragon, faktura). Program zadowolenia z opon Nokian Tyres dotyczy wyłącznie kompletu czterech opon o tym samym modelu zakupionych i zamontowanych jednocześnie na tym samym pojeździe. Na wszystkich oponach musi być wyraźnie widoczny wskaźnik DSI (Cyfrowy Wskaźnik Zużycia bieżnika) o wartości osiem (8). Kupujący zobowiązany jest do wypełnienia formularza zwrotu opon w ramach programu Nokian Tyres DSI Satisfaction. Program Nokian Tyres DSI Satisfaction dotyczy wyłącznie ogumienia zakupionego u autoryzowanego sprzedawcy opon Nokian Tyres uczestniczącego w programie. Opony należy zwrócić w tym samym punkcie w którym dokonano zakupu opon.

  1. Wymiana opon

Opony wybrane w zamian zwróconych opon Nokian Tyres muszą być tego samego rozmiaru oraz w takich samych parametrach użytkowych (nośność, indeks prędkości). Klientowi przysługuje wymiana wyłącznie na opony zgodne co do sezonu użytkowania tj: opony letnie można wymienić na letnie, a zimowe na zimowe. Nabywca wymieniający opony Nokian Tyres na opony droższe winien jest uiścić różnicę cen zakupu u sprzedającego. Nabywcy wymieniającemu opony Nokian Tyres na opony tańsze niż pierwotnie nabyte opony Nokian Tyres, nie przysługuje zwrot różnicy w cenach zakupu opon. Montaż ogumienia i wyważenie kół są bezpłatne.

 

show blocks helper