Nokian Line SUV

Letnia opona Nokian Line SUV przeznaczona do uniwersalnego użytku w samochodach typu SUV oferuje komfort jazdy, wysokie osiągi i doskonałą przyczepność na mokrej nawierzchni. Opona ta jest świetnym wyborem dla kierowcy, który kładzie nacisk na bezpieczeństwo jazdy, ale jednocześnie chce cieszyć się mocą SUV-a w terenie i w mieście. Wytrzymałość opony zwiększa zastosowana technologia aramidowych ścian bocznych Nokian. Opona Nokian Line SUV ma również doskonałą przyczepność na mokrej nawierzchni i jest bardzo odporna na zjawisko aquaplaningu.

Nokian DSI – Cyfrowy Wskaźnik Zużycia bieżnika
Nokian Tyres opracował oraz opatentował unikalny system DSI (Cyfrowy Wskaźnik Zużycia bieżnika), który pozwala bardzo dokładnie określić wysokość bieżnika wyrażoną w milimetrach. DSI to nic innego, jak szereg cyfr umieszczonych w kilku miejscach bieżnika, które ścierają się proporcjonalnie do zużycia opony prezentując faktyczną głębokość bieżnika.

Polerowane rowki podłużne spełniają zarówno walory estetyczne, jak i funkcjonalne. Rowki łatwo i efektywnie odprowadzają wodę z powierzchni styku opony.

Więcej kilometrów, mniej hałasu dzięki technologii cichych rowków: otwory w ściankach rowków poprzecznych odprowadzających strumień powietrza, chroniąc w ten sposób przed nieprzyjemnym dla ucha świstem wydawanym przez opony. Dzięki temu wzorowi jazda jest przyjemnie cicha.

Aramid Sidewalls – aramidowe ściany boczne
Technologia aramidowych ścian bocznych Nokian zwiększa wytrzymałość opon, także w trudnych warunkach. Mieszanka gumy na ścianach bocznych zawiera ekstremalnie trwałe włókna aramidowe, dzięki którym zbrojone i wzmocnione ściany boczne są odporne na nieoczekiwane uderzenia i przecięcia.

Opony z serii Nokian Line SUV zostały starannie zaprojektowane. Są przystosowane do prowadzenia małych i średniej wielkości SUV-ów, zapewniając doskonały komfort jazdy w każdych warunkach. Świetnie trzymają się nawierzchni zarówno w czasie ulewy, jak i błota pośniegowego. Są doskonałym wyborem dla kierowców, którzy często jeżdżą w długie trasy. Sprawdzają się na różnych drogach. Ich zaletą jest przede wszystkim ogromna wytrzymałość. To za sprawą zastosowania specjalnych włókien aramidowych w bocznej ściance. Dzięki temu ogumienie jest znacznie stabilniejsze i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Konstrukcja bieżnika zapobiega zjawisku aquaplaningu. Tym samym opony z serii Nokian Line SUV są wybierane przez kierowców, którzy w kwestii bezpieczeństwa nie uznają żadnych kompromisów. Ich zastosowanie wpływa na komfort jazdy, ale także przyczynia się do mniejszego zużycia paliwa w samochodzie. Dobra jakość opon Nokian została potwierdzona w wielu niezależnych testach przeprowadzonych przez magazyny motoryzacyjne.

Firma Nokian jest znana na całym świecie. Słynie przede wszystkim z dobrych opon zimowych, które są przystosowane do trudnych warunków na północy Europy. Jednak producent oferuje także ogumienie letnie i wielosezonowe, które pod względem zastosowanych rozwiązań i nowoczesnych technologii wyprzedza inne, konkurencyjne marki. Nic dziwnego, że to ogumienie klasy premium jest tak popularne w wielu kręgach. Zaskakuję precyzją jazdy, niezależnie od warunków pogodowych.

Nokian Tyres Aramid Satisfaction:

Ochrona w przypadku uszkodzenia ściany bocznej opony

Nasze opony do pojazdów typu SUV zapewniają trwałość i bezpieczeństwo w niespodziewanych sytuacjach. Niezmiernie trwałe włókna Aramidowe, które doskonale sprawdzają się również w kamizelkach kuloodpornych, usztywniają i wzmacniają ścianę boczną opony i sprawiają, że staje się wyjątkowo odporna na ścieranie i przecięcia.

Aby całkowicie przekonać Państwa do naszych odpornych opon:
Jeśli dokonają Państwo zakupu opon w naszym sklepie, program ochrony Nokian Tyres Aramid obejmie przypadkowe uszkodzenia ścianek bocznych opon. W takiej sytuacji klienci otrzymują bezpłatnie zupełnie nową oponę.

Pełnia zadowolenia z opon Nokian Tyres

Jeśli zakupią Państwo opony w jednym z ,naszych wyznaczonych sklepów oponiarskich otrzymają Państwo specjalną gwarancję: Jeżeli klient z jakichkolwiek powodów będzie niezadowolony z

nowego kompletu ogumienia Nokian Tyres, może wymienić je na inny zestaw opon.

Co zrobić jeśli opony nie spełniły moich oczekiwań?

1 Przekaż swój komplet opon do sprzedawcy

Program Nokian Tyres DSI Satisfaction dotyczy wyłącznie kompletu czterech opon o tym samym modelu zakupionych i zamontowanych jednocześnie na jednym pojeździe.

2 Wybierz inny komplet opon

Program satysfakcji z opon Nokian Tyres dotyczy wyłącznie kompletu czterech opon o tym samym modelu zakupionych i zamontowanych jednocześnie.

3 Wypełnij formularz zwrotu razem ze sprzedawcą opon

Kupujący zobowiązany jest do wypełnienia formularza zwrotu opon w ramach programu Nokian Tyres DSI Satisfaction.

Nokian Tyres DSI Satisfaction:

warunki i ograniczenia

1. Ważność

Zwrot opon musi nastąpić do 14 dni od daty zakupu opon. Wymagany jest oryginalny dowód zakupu opon (paragon, faktura). Program zadowolenia z opon Nokian Tyres dotyczy wyłącznie kompletu czterech opon o tym samym modelu zakupionych i zamontowanych jednocześnie na tym samym pojeździe. Na wszystkich oponach musi być wyraźnie widoczny wskaźnik DSI (Cyfrowy Wskaźnik Zużycia bieżnika) o wartości osiem (8). Kupujący zobowiązany jest do wypełnienia formularza zwrotu opon w ramach programu Nokian Tyres DSI Satisfaction. Program Nokian Tyres DSI Satisfaction dotyczy wyłącznie ogumienia zakupionego u autoryzowanego sprzedawcy opon Nokian Tyres uczestniczącego w programie. Opony należy zwrócić w tym samym punkcie w którym dokonano zakupu opon.

2. Wymiana opon

Opony wybrane w zamian zwróconych opon Nokian Tyres muszą być tego samego rozmiaru oraz w takich samych parametrach użytkowych (nośność, indeks prędkości). Klientowi przysługuje wymiana wyłącznie na opony zgodne co do sezonu użytkowania tj: opony letnie można wymienić na letnie, a zimowe na zimowe. Nabywca wymieniający opony Nokian Tyres na opony droższe winien jest uiścić różnicę cen zakupu u sprzedającego. Nabywcy wymieniającemu opony Nokian Tyres na opony tańsze niż pierwotnie nabyte opony Nokian Tyres, nie przysługuje zwrot różnicy w cenach zakupu opon. Montaż ogumienia i wyważenie kół są bezpłatne.

 

 

 

Nie znaleziono produktów, których szukasz.