Opony zimowe Nokian

Dobre opony zimowe Nokian to propozycja dla wymagających kierowców, którzy w kwestii bezpieczeństwa nie uznają kompromisów. Ten fiński producent słynie z produkcji wytrzymałego ogumienia przystosowanego do trudnych warunków drogowych Środkowo-Wschodniej Europy. To ogumienie klasy premium zapewnia komfort prowadzenia i precyzję. Opony bardzo dobrze trzymają się nawierzchni również przy dużych prędkościach. Zapewniają doskonałą stabilizację na wielu drogach. Pozwalają na płynną jazdę po suchej i ośnieżonej drodze.

Specjalnie zaprojektowane rowki boczne ułatwiają odprowadzenia wody i poruszanie się po błocie pośniegowym. Opony Nokian są wyjątkowe w każdym względzie. Są przystosowane do różnych samochodów: osobowych, dostawczych, SUV-ów. Unikatowa struktura bieżnika zapobiega zjawisku aquaplaningu, zapewniając stabilne prowadzenie w każdych warunkach. Opony sprawdzają się na długich trasach. Są zaprojektowane z myślą o warunkach panujących w krajach Europy Środkowej, gdzie występują duże dobowe wahania temperatur. Wyróżniają się niskimi oporami toczenia. Tym samym wpływają na ekonomiczną jazdę i pomagają zminimalizować emisję szkodliwych substancji do środowiska.

Duży wybór opon zimowych pozwala dobrać optymalny komplet. Seria Nokian WR A3 to niskie opory toczenia połączone z komfortem prowadzenia i bezpieczeństwem. Te ogumienie doskonale sprawdza się w polskich warunkach. Dla właścicieli SUV-ów dobrą opcją jest linia Nokian WR SUV 3, która dedykowana jest do samochodów z napędem na cztery koła, a niskie opory toczenia zmniejszają zużycie paliwa. Ponadto specjalna mieszanka gumowa zastosowana w tych produktach zwiększa trwałość ogumienia i poprawia jego przyczepność, nawet w ekstremalnych warunkach.

Opony Nokian to propozycja dla wymagających kierowców, którzy cenią dynamiczną, a zarazem bezpieczną jazdę. Są bezkonkurencyjne. Dobre opony zimowe Nokian sprawdzają się niemal w każdych warunkach. Ich doskonałe parametry zostały docenione w niezależnych testach magazynów motoryzacyjnych.

Pełnia zadowolenia z opon Nokian Tyres:

Jeśli zakupią Państwo opony w naszym sklepie otrzymają Państwo specjalną gwarancję:

Jeżeli Klient z jakichkolwiek powodów będzie niezadowolony z nowego kompletu gumienia Nokian Tyres, może wymienić je na inny zestaw opon.

Co zrobić jeśli opony nie spełniły moich oczekiwań?

1 Przekaż swój komplet opon do sprzedawcy. Program Nokian Tyres DSI Satisfaction dotyczy wyłącznie kompletu czterech opon o tym samym modelu zakupionych i zamontowanych jednocześnie na jednym pojeździe.

2 Wybierz inny komplet opon. Program satysfakcji z opon Nokian Tyres dotyczy wyłącznie kompletu czterech opon o tym samym modelu zakupionych i zamontowanych jednocześnie na jednym pojeździe.

3 Wypełnij formularz zwrotu razem ze sprzedawcą opon. Kupujący zobowiązany jest do wypełnienia formularza zwrotu opon w ramach programu Nokian Tyres DSI Satisfaction.

Nokian Tyres DSI Satisfaction:

warunki i ograniczenia

  1. Ważność

Zwrot opon musi nastąpić do 14 dni od daty zakupu opon. Wymagany jest oryginalny dowód zakupu opon (paragon, faktura). Program zadowolenia z opon Nokian Tyres dotyczy wyłącznie kompletu czterech opon o tym samym modelu zakupionych i zamontowanych jednocześnie na tym samym pojeździe. Na wszystkich oponach musi być wyraźnie widoczny wskaźnik DSI (Cyfrowy Wskaźnik Zużycia bieżnika) o wartości osiem (8). Kupujący zobowiązany jest do wypełnienia formularza zwrotu opon w ramach programu Nokian Tyres DSI Satisfaction. Program Nokian Tyres DSI Satisfaction dotyczy wyłącznie ogumienia zakupionego u autoryzowanego sprzedawcy opon Nokian Tyres uczestniczącego w programie. Opony należy zwrócić w tym samym punkcie w którym dokonano zakupu opon.

  1. Wymiana opon

Opony wybrane w zamian zwróconych opon Nokian Tyres muszą być tego samego rozmiaru oraz w takich samych parametrach użytkowych (nośność, indeks prędkości). Klientowi przysługuje wymiana wyłącznie na opony zgodne co do sezonu użytkowania tj: opony letnie można wymienić na letnie, a zimowe na zimowe. Nabywca wymieniający opony Nokian Tyres na opony droższe winien jest uiścić różnicę cen zakupu u sprzedającego. Nabywcy wymieniającemu opony Nokian Tyres na opony tańsze niż pierwotnie nabyte opony Nokian Tyres, nie przysługuje zwrot różnicy w cenach zakupu opon. Montaż ogumienia i wyważenie kół są bezpłatne.

show blocks helper