Opony Nokian cLine Cargo

Opony Nokian cLine Cargo, do samochodów dostawczych, są trwałe i wytrzymałe. Ogumienie typu Cargo zostało przeznaczone do ciężkich pojazdów oraz ładunków. Zapewnia bezpieczeństwo niemal w każdej sytuacji i wpływa na stabilność w trakcie jazdy. To doskonała propozycja dla osób, które przede wszystkim cenią komfort prowadzenia. Opony z serii cLine Cargo wyróżniają się zastosowaniem wyjątkowej mieszanki gumowej, która znacznie zwiększa przyczepność na mokrej nawierzchni i pomaga w zwiększeniu przebiegów. Zaletą ogumienia jest przede wszystkim duża odporność na ścieranie. Opony wolno się zużywają, a co ważne, przez cały okres eksploatacji zachowują swoje właściwości jezdne. Ogumienie wpływa na komfort jazdy i zapewnia precyzyjne prowadzenie, nawet w sytuacji, kiedy przewozi się ciężkie ładunki. Ponadto, opony doskonale trzymają się drogi również na mokrej nawierzchni, kiedy statycznie prawdopodobieństwo wypadków jest największe.

Nokian DSI – Cyfrowy Wskaźnik Zużycia bieżnika
Nokian Tyres opracował oraz opatentował unikalny system DSI (Cyfrowy Wskaźnik Zużycia bieżnika), który pozwala bardzo dokładnie określić wysokość bieżnika wyrażoną w milimetrach. DSI to nic innego, jak szereg cyfr umieszczonych w kilku miejscach bieżnika, które ścierają się proporcjonalnie do zużycia opony prezentując faktyczną głębokość bieżnika.

Opony Nokian cLine Cargo to produkt klasy premium stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach. Zapewnia precyzyjne kierowanie w każdych warunkach. Specjalnie zaprojektowany bieżnik sprawia, że opony dobrze trzymają się nawierzchni zarówno podczas deszczu, jak i w trakcie jazdy na błocie pośniegowym. Fiński producent zasłynął m.in. z opon przystosowanych do trudnych, zimowych warunków, jednak w jego ofercie znajdują się także wyjątkowe opony letnie i wielosezonowe. Wyróżniają się one świetnymi parametrami. To propozycja dla osób, które w kwestii bezpieczeństwa nie uznają żadnych kompromisów.

show blocks helper