Nokian cLine Van

Nowa opona cLine Van, przeznaczona do samochodów dostawczych zapewnia stabilność, wytrzymałość i bezpieczeństwo w wymagających warunkach profesjonalnej eksploatacji. Opona cLine Van jest przystosowana do samochodów dostawczych o mniejszej masie i do przewozu osób. Maksymalne bezpieczeństwo gwarantuje nowa mieszanka gumy, zapewniająca wyjątkową wytrzymałość i przyczepność na mokrej nawierzchni.

Nokian DSI – Cyfrowy Wskaźnik Zużycia bieżnika
Nokian Tyres opracował oraz opatentował unikalny system DSI (Cyfrowy Wskaźnik Zużycia bieżnika), który pozwala bardzo dokładnie określić wysokość bieżnika wyrażoną w milimetrach. DSI to nic innego, jak szereg cyfr umieszczonych w kilku miejscach bieżnika, które ścierają się proporcjonalnie do zużycia opony prezentując faktyczną głębokość bieżnika.

Opony Nokian cLine VAN są przystosowane do samochodów dostawczych, lżejszych załadunków czy też pojazdów pasażerskich. To ogumienie dla profesjonalistów, którzy codziennie przemierzają wiele kilometrów. Potrzebują wyjątkowo wytrzymałych, a jednocześnie precyzyjnych w prowadzeniu opon. Nokian cLine Van wpisują się w te wymogi. Nadają się do długotrwałej eksploatacji. Sprawdzają się w wielu trudnych warunkach. Pomimo intensywnej eksploatacji, cały czas zachowują swoje parametry. Są idealne na długie trasy. Zapewniają stabilne prowadzenie, nawet z dużym obciążeniem. Doskonale trzymają się drogi, niezależnie od pogody. Bez względu na to, czy pada czy świeci słońce, prowadzenie samochodu jest bardzo komfortowe. Wykonanie z wysokiej jakości mieszanki gumowej zapewnia trwałość, a także zwiększone przebiegi. To produkt dla wymagających, którzy nie uznają kompromisów w kwestii bezpieczeństwa.

Marka Nokian jest rozpoznawalna na całym świecie. Słynie z niezawodności oraz wyjątkowych parametrów. Fińska firma jest przede wszystkim znana z tworzenia opon przystosowanych do trudnych, zimowych warunków na północy Europy, ale produkuje także opony letnie i wielosezonowe. Wszystkie produkty Nokian są wyjątkowo bezpieczne i trwałe. Umożliwiają także precyzyjne prowadzenie samochodu. Mogą służyć przez wiele sezonów. Są niezawodne. Zaopatrują się w nie profesjonaliści, którzy często jeżdżą samochodem i muszą mieć pewność, że jazda nie będzie sprawiała żadnych problemów i to niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

show blocks helper