Nokian eLine 2

Opony Nokian eLine 2 są niezastąpione niemal w każdej sytuacji. To propozycja dla wymagających. Wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami. Zapewniają pewną i stabilną jazdę, niezależnie od warunków pogodowych. Dobrze trzymają się nawierzchni, nawet na mokrej drodze. Są wyjątkowe w eksploatacji. Zaprojektowano je w ten sposób, by maksymalnie zmniejszyć zużycie paliwa. Można oszczędzić nawet 0,6 l na 100 km. Zapewniają komfort prowadzenia także przy dużych prędkościach.

Opony Nokian są przystosowane do różnych warunków atmosferycznych. Są niezawodne, co potwierdzają niezależne testy magazynów zajmujących się motoryzacją. Ogumienie jest dostępne w wielu różnych rozmiarach. Fiński producent słynie przede wszystkim z opon dostosowanych do trudnych, zimowych warunków, jakie panują na północy Europy. Do wyboru są także opony letnie, zimowe, wielosezonowe. Opony Nokian to pewność udanej inwestycji. W przypadku, kiedy nie jesteś zadowolony z zakupu, możesz je wymienić na inny dowolny komplet.

Opony Nokian to także opatentowane technologie zwiększające bezpieczeństwo na drodze. System DSI (Cyfrowy Wskaźnik Zużycia bieżnika) pozwala precyzyjnie określić wysokość bieżnika. Dzięki temu można w bardzo łatwy sposób sprawdzić, czy ogumienie nadaje się do użytku. Mechanizm polega na tym, że wraz ze ścieraniem się bieżnika, pojawiają się cyfry, które prezentują dokładną głębokość bieżnika. To bardzo pomocne rozwiązanie, które wpływa na bezpieczeństwo jazdy w każdych warunkach. Warto to sprawdzać zwłaszcza przed dłuższymi trasami.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.