Uniwersalna letnia opona Nokian Rotiiva HT doskonale radzi sobie w trudnych , szybko zmieniających si e warunkach drogowych. Ta wyjątkowa opona zapewnia doskonałą sterowność i stuprocentową przyczepność na asfalcie i nawierzchni szutrowej. Mieszanka gumy jest odporna na zużycie i przebicia lub przecięcia, gwarantuje też wyjątkową wytrzymałość. Opona została stworzona specjalnie do ciężkich SUV-ów z napędem na cztery koła i pick-upów.

Nokian DSI – Cyfrowy Wskaźnik Zużycia bieżnika
Nokian Tyres opracował oraz opatentował unikalny system DSI (Cyfrowy Wskaźnik Zużycia bieżnika), który pozwala bardzo dokładnie określić wysokość bieżnika wyrażoną w milimetrach. DSI to nic innego, jak szereg cyfr umieszczonych w kilku miejscach bieżnika, które ścierają się proporcjonalnie do zużycia opony prezentując faktyczną głębokość bieżnika.

Więcej kilometrów, mniej hałasu dzięki technologii cichych rowków: otwory w ściankach rowków poprzecznych odprowadzających strumień powietrza, chroniąc w ten sposób przed nieprzyjemnym dla ucha świstem wydawanym przez opony. Dzięki temu wzorowi jazda jest przyjemnie cicha.

show blocks helper

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

  • 1
  • 2