Ogumienie Nokian WR C3 poradzi sobie z ekstremalnymi zimowymi warunkami za sprawą precyzji wykonania i doskonałej przyczepności. Te wydajne opony opracowano z myślą o wszechstronnym użytkowaniu w samochodach dostawczych i furgonetkach. Zapewniają bezpieczeństwo, trwałość oraz lekkość na ulicach miast i na wiejskich drogach Europy Środkowej. Gwarantują nie tylko wygodę porównywalną do prowadzenia samochodu osobowego, ale także bardzo niski opór toczenia. Ogumienie Nokian WR C3 zoptymalizowano, by zwiększyć bezpieczeństwo na nawierzchniach pokrytych wodą, śniegiem i lodem.

Nokian DSI – Cyfrowy Wskaźnik Zużycia bieżnika
Nokian Tyres opracował oraz opatentował unikalny system DSI (Cyfrowy Wskaźnik Zużycia bieżnika), który pozwala bardzo dokładnie określić wysokość bieżnika wyrażoną w milimetrach. DSI to nic innego, jak szereg cyfr umieszczonych w kilku miejscach bieżnika, które ścierają się proporcjonalnie do zużycia opony prezentując faktyczną głębokość bieżnika opony.

Kieszonkowe lamelki pompujące – Opona Nokian WR C3 oferuje doskonałą przyczepność zimą i charakterystyczny dla samochodów osobowych komfort jazdy. Nowy model prowadzi się pewnie i bezpiecznie zarówno na miejskich jak i wiejskich drogach. Kieszonkowe lamelki pompujące usuwają wodę z nawierzchni zapewniając stabilną przyczepność.

show blocks helper

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników

  • 1
  • 2