Opony zimowe Nokian

Dobre opony zimowe Nokian to propozycja dla wymagających kierowców, którzy w kwestii bezpieczeństwa nie uznają kompromisów. Ten fiński producent słynie z produkcji wytrzymałego ogumienia przystosowanego do trudnych warunków drogowych Środkowo-Wschodniej Europy. To ogumienie klasy premium zapewnia komfort prowadzenia i precyzję. Opony bardzo dobrze trzymają się nawierzchni również przy dużych prędkościach. Zapewniają doskonałą stabilizację na wielu drogach. Pozwalają na płynną jazdę po suchej i ośnieżonej drodze.

Specjalnie zaprojektowane rowki boczne ułatwiają odprowadzenia wody i poruszanie się po błocie pośniegowym. Opony Nokian są wyjątkowe w każdym względzie. Są przystosowane do różnych samochodów: osobowych, dostawczych, SUV-ów. Unikatowa struktura bieżnika zapobiega zjawisku aquaplaningu, zapewniając stabilne prowadzenie w każdych warunkach. Opony sprawdzają się na długich trasach. Są zaprojektowane z myślą o warunkach panujących w krajach Europy Środkowej, gdzie występują duże dobowe wahania temperatur. Wyróżniają się niskimi oporami toczenia. Tym samym wpływają na ekonomiczną jazdę i pomagają zminimalizować emisję szkodliwych substancji do środowiska.

Duży wybór opon zimowych pozwala dobrać optymalny komplet. Seria Nokian WR A3 to niskie opory toczenia połączone z komfortem prowadzenia i bezpieczeństwem. Te ogumienie doskonale sprawdza się w polskich warunkach. Dla właścicieli SUV-ów dobrą opcją jest linia Nokian WR SUV 3, która dedykowana jest do samochodów z napędem na cztery koła, a niskie opory toczenia zmniejszają zużycie paliwa. Ponadto specjalna mieszanka gumowa zastosowana w tych produktach zwiększa trwałość ogumienia i poprawia jego przyczepność, nawet w ekstremalnych warunkach.

Opony Nokian to propozycja dla wymagających kierowców, którzy cenią dynamiczną, a zarazem bezpieczną jazdę. Są bezkonkurencyjne. Dobre opony zimowe Nokian sprawdzają się niemal w każdych warunkach. Ich doskonałe parametry zostały docenione w niezależnych testach magazynów motoryzacyjnych.

show blocks helper